Geri Ödeme ve İade Politikası

TOKSÜTSAN GIDA İNŞAAT NAKLİYE OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Satın aldığınız ürünlerden memnun kalmamanız durumunda, aşağıdaki geri ödeme ve iade politikamızı uygulamaktayız:

1.İade Koşulları

1.1. Ürünün hasarlı, kusurlu veya hatalı olması durumunda, lütfen ürünü aldıktan sonra en kısa sürede bizimle iletişime geçin. Size doğru ve eksiksiz bir iade süreci sağlamak için sorunu çözmek için elimizden geleni yapacağız.

1.2. İade etmek istediğiniz ürünü kullanmamış, yıpratmamış ve orijinal ambalajında, etiketleri ve aksesuarlarıyla birlikte geri göndermeniz gerekmektedir. Ürünün iade edilmesi sırasında oluşabilecek hasarlardan sorumluluğun size ait olduğunu lütfen unutmayın.

1.3. 15 Gün içerisinde iade edilmeyen ürünler tüketici hakları baz alınaraktan iadesi kabul edilmemektedir.

2.İade Süreci

2.1. İade talebinizi aldıktan sonra, size iade işlemi için talimatlar ve gerekli bilgiler sağlanacaktır. Bu talimatları dikkatlice izlemenizi ve iade gönderimini belirtilen süre içinde gerçekleştirmenizi rica ederiz.

2.2. İade işlemi sırasında ortaya çıkabilecek herhangi bir sorun veya soru için müşteri hizmetleri ekibimiz size destek sağlayacaktır. Lütfen iletişim bilgilerimizi web sitemizde bulabilirsiniz.

3.Geri Ödeme

3.1. İade edilen ürünlerin kontrolü yapıldıktan ve iade koşullarına uygun olduğu doğrulandıktan sonra, ödemeniz geri ödeme şeklinde iade edilecektir.

3.2. Geri ödemenin yöntemi, ödeme yapıldığı orijinal yönteme veya tercih ettiğiniz başka bir ödeme yöntemine göre yapılabilir.

3.3. Geri ödemenin hesabınıza yansıması, işlem sürecine bağlı olarak değişebilir. Lütfen birkaç iş günü sürebileceğini göz önünde bulundurun.

4.İade Edilemeyen Ürünler

4.1. Aşağıdaki ürün kategorileri iade edilemez:

  • Özel tasarım veya kişiselleştirilmiş ürünler.